تولید پودر باریت زنجان

مجموعه آروشا پودر، به تولید باریم سولفات صنعتی مشغول است. این مجموعه جهت رفاه حال مصرف کننده داخلی، محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند. فروش عمده و مستقیم اجناسی مانند باریت زنجان باعث کاهش قیمت این محصول برای مصرف کننده خواهد شد.

تولید پودر باریت زنجان

 قیمت فروش هر تن پودر باریت کریستال

باریت زنجان، پودری است که تحت عنوان باریم سولفات نیز شناخته می شود. این ماده بیشتر به شکل کریستال های سفید رنگ دیده می شود. البته گاهی به رنگ های آبی روشن و طوسی کمرنگ نیز دیده می شود. نکته ای که باریت را از دیگر مواد و سنگ های معدنی متمایز می کند، وزن سنگین آن می باشد. معمولا به دلیل وزن بالای باریت از آن در گل حفاری استفاده می شود. همچنین این ماده به دلیل وزن بالا، می تواند به عنوان فیلر یا پر کننده نیز مورد استفاده قرار گیرد. پودر باریت زنجان صنایع تولید کاغذ، پلاستیک، لاستیک، لوله های عایق و… نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر، دانسیته موجود در این محصولات را افزایش داده و از این طریق باعث افزایش استحکام آنها خواهد شد.

پودر باریت با قیمت مناسب؛ انتخاب هوشمندانه تولیدکنندگان
>>

ارزان‌ترین قیمت پودر نماشسته رودسر

تولید و فروش پودر باریم سولفات میکرونیزه

همانطور که گفته شد، از پودر باریت زنجان در صنعت حفاری نفت و گاز استفاده می شود. در واقع برای استخراج نفت و گاز از این پودر استفاده می شود. از پودر باریت در صنایع دیگری مانند تولید شیشه، پلاستیک، کاغذ و… نیز استفاده می شود. معمولا درجه خلوص پودرهای باریت تولید شده، با هم متفاوت است. به پودرهای باریت با خلوص بالا، باریت میکرونیزه یا باریت سوپر وایت گفته می شود. برای تولید پودر باریت در کیفیت بالا یا به اصطلاح مش مناسب، باید از بهترین تجهیزات و پیشرفته ترین فرمولاسیون ها استفاده کرد. مجموعه آروشا پودر با وجود تجهیز به دستگاه هایی پیشرفته، به عنوان یک نمایندگی فروش باریت سوپر وایت شناخته شده است. کیفیت تولید محصول در این کارخانه به حدی است که با محصولات خارجی رقابت تنگاتنگی دارد.

 

تولید پودر باریت زنجان

پودر باریت زنجان، به دلیل خواص غیر مغناطیسی و وزن سنگین در صنعت حفاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل قیمت باریم سولفات کریستال برای بسیاری از صنایع مسئله ای مهم محسوب می شود. کارخانه آروشا پودر، علاوه بر تولید محصولاتی مانند باریت سوپر وایت و باریت میکرونیزه در کیفیت بالا، به فروش آنها نیز مشغول است. فروش عمده و مستقیم محصولات در این کارخانه باعث شده تا قیمت محصولات در این مجموعه بسیار مناسب باشد.

تولید کننده پودر باریت ممتاز
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت