تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم
4.9
(73)

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم سفید رنگ و در مشهای مختلف درکارخانه کربنات کلسیم آروشا انجام می شود . پودر میکرونیزه کربنات کلسیم یکی از پر مصرف ترین مواد به عنوان پر کننده ( Filler ) در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی ،پلیمرها، صنایع غذایی و بسیاری دیگر از صنایع می باشد.

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

عرضه مستقیم پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

عرضه مستقیم پودر میکرونیزه کربنات کلسیم باعث بهبود کیفیت محصول، کاهش هزینه ها و امکان سفارشی سازی برای مشتریان می شود. این روش عرضه، یک راهکار موثر برای تأمین این ماده شیمیایی با کیفیت و با قیمت مناسب است .
پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع به واسطه داشتن خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که معادن حاوی سنگ های کربنات کلسیم در ایران بسیار زیاد می باشد، به تولید و عرضه این کالا ها اهمیت زیادی داده می شود و در واقع با فعالیت شرکت های همچون آروشا پودر از واردات سازی این محصولات جلوگیری می شود.  در مجموعه آروشا پودر تولید و عرضه مستقیم پودر میکرونیزه کربنات کلسیم، جزو اهداف اصلی فعالیت آنها می باشد. مزایای عرضه مستقیم پودر میکرونیزه کربنات کلسیم عبارتند از :

  1. کیفیت بالا: با عرضه مستقیم این ماده شیمیایی از تولیدکننده، اطمینان حاصل می شود که محصول با کیفیت بالا و مشخصات دقیق تحویل داده می شود. این امر می تواند برای مشتریانی که به کیفیت دقیق و استانداردهای بالا نیاز دارند، بسیار مهم و مورد توجه باشد.
  2. قیمت مناسب: عرضه مستقیم پودر میکرونیزه کربنات کلسیم باعث کاهش هزینه های واسطه ها و هزینه های اضافی مرتبط با آنها می شود. این امر می تواند به تنزیل قیمت نهایی محصول منجر شود و به مشتریان امکان خرید با قیمت مناسب را فراهم کند.
  3. امکان سفارشی سازی: با عرضه مستقیم، مشتریان می توانند درخواست های خاص خود را درباره مشخصات محصول مطرح کنند و در نتیجه، محصولی را با مشخصات دلخواه خود دریافت کنند. این امکان سفارشی سازی به مشتریان اطمینان می دهد که نیازهای خاص آنها برآورده می شود.

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

برترین توزیع کننده کربنات کلسیم

بهترین پودر کربنات کلسیم را می توان از واحد های توزیع کننده داخلی و همچنین واحد های توزیع کننده وارداتی تهیه کرد. در بازار های ایران پودر کربنات کلسیم خارجی در مقابل نمونه‌ های تولید داخل معرفی می گردد که قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهند و برخی از صنعتگران به اشتباه به این فکر افتادند که شاید قیمت بالاتر این محصولات دلیلی بر آن باشد که کیفیت نمونه‌ های خارجی بیشتر است، ولی این تصور کاملا غلط است و پودرهای کربنات کلسیم داخلی نه تنها قیمت پایین تری دارند بلکه کیفیت مشابه و در برخی موارد حتی کیفیت بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند و بر پایه همین گفته تمامی خریداران می توانند به راحتی و با اطمینان زیادی خرید کربنات کلسیم از توزیع کنندگان داخلی را به انجام برسانند.
در داخل ایران شرکت های توزیع کننده کربنات کلسیم با نام های معتبری فعالیت‌ های خود را به انجام می رساند و این یکی از مهم‌ترین شرایطی است که خریدار می تواند به این واحد های توزیع کننده اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهد. البته ناگفته نماند که در کنار شرکت های توزیع کننده معتبر، واحد های با نام های تقلبی هم در حال فعالیت هستند که پودر کربنات کلسیم را همراه با ناخالصی هایی ارائه می نمایند و در این میان حداقل قیمت را برای فروش محصولات خود اعلام می‌ کنند.
شایان ذکر است که خریداران باید در این زمینه همیشه به دنبال واحد های توزیع کننده مستقیم باشند که خودشان همان شرکت‌ های تولید کننده هستند و با اعتبار بالایی، عرضه این محصولات را انجام می دهند.

خرید ارزان ترین کربنات کلسیم لوله پلی کا کیسه 25 کیلویی
>>

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

سالها قبل تولید پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم تنها از روش کوبش یا روش های خردایش مکانیکی انجام می شد. که به این نوع از پودرها اصطالحاً GCC گفته می شود. امروزه دیگر این محصول جوابگوی کیفیت مورد تقاضای بسیاری از صنایع نمی باشد. در این روش پس از استخراج سنگ کربنات کلسیم از معادن با استفاده از سنگ شکن آن را تا ابعاد سانتی متری خرد می کنند. در مرحله بعدی با استفاده از تجهیزاتی مانند کوبه یا غلطک آن را به سایز میلیمتر می رسانند . و سپس با استفاده از دستگاه بال میل آن را تبدیل به پودر میکرونیزه کرده و با استفاده از دستگاه های سپراتور ذرات خرد شده را در سایزهای مختلف جدا سازی می نمایند. تولید با این روش علاوه بر استهلاک و مصرف بسیار زیاد انرژی دارای محدودیتهای بسیاری از جمله محدودیت در اندازه و شکل ذرات پودر می باشد . دستیابی به پودری فاین و یکنواخت حتی در مش 2500 (5میکرون) واقعی امری بسیار دشوار می باشد. علاوه بر این خلوص محصول حداکثر معادل خلوص سنگ معدن خواهد بود و در طول فرآیند خردایش ذرات فلزی نیزبه یکی از آنالیزهای نامطلوب محصول اضافه می شود.

فروش پودر کربنات کلسیم پوشش دار
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30

تولید کربنات کلسیم رسوبی

در تولید کربنات کلسیم رسوبی یا PCC  به جای خردایش مکانیکی از فرآیندهای شیمیایی استفاده می شود . پودر کربنات کلسیم رسوبی از واکنش دادن آهک هیدراته  با گاز Co2 در رآکتورهای خاص تولید می گردد.
CaCo3+Heat—————- Cao + Co2
Cao + H2o———————Ca(OH)2
Ca(OH)2 + Co2——– CaCo3 + H2o
آمار سالانه تولید و مصرف این محصول به شکل باور نکردنی رشد کرده است . تولید و مصرف این ماده در جهان حدود 6 میلیون تن میباشد که 75 % آن در صنایع کاغذ سازی مورد مصرف دارد. بدلیل تکنولوژی پیچیده فرایند PCC ، تولید این محصول در کشورهای در حال توسعه رشد زیادی نیافته است. و به همین دلیل محصولات مرتبط به این ماده نیز رشد چندانی پیدا نکرده اند.
از جمله این صنایع ؛ کاغذسازی و صنایع پلیمر وصنایع رنگسازی می باشند. PCC که اندازه ذرات آن بین  0.3 تا 0.8 میکرون میباشد به نانو PCC یا UFC معروف است. UFC به عنوان پرکننده در اکثر پلیمرها خصوصاً PVC مصرف عمده دارد. با توجه به فراوانی سنگ آهک مرغوب و انرژی گاز طبیعی در ایران که لازمه این پروسه می باشند ایران می تواند تولید کننده عمده این محصول در خاورمیانه و نیز به عنوان صادرکننده به اروپا مطرح باشد.

موارد مصرف کربنات کلسیم

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم آروشا به منظور تامین نیاز بخش صنعت و کشاورزی و صنایع غذایی صورت می پذیرد . موارد عمده مصرف پودر کربنات کلسیم میکرونیزه عبارتند از :
* کاغذ سازی: کربنات کلسیم در صنایع کاغذ به عنوان یک ماده پوششی و یک نوع فیلر محسوب می گردد. بازار اصلی مصرف کربنات کلسیم در صنایع کاغذ از جمله کاغذ تحریر می باشد.
* صنایع رنگ: یکی از مصارف اصلی کربنات کلسیم رسوبی در صنایع رنگ میباشد. این ماده به عنوان جایگزین اکسید تیتانیوم کاربرد دارد.
* صنایع پلاستیک و لاستیک: در این صنعت انواع بسیار ریز کربنات کلسیم رسوبی به کار میرود. کربنات کلسیم از کلوخه شدن پلیمرها جلوگیری نموده و خواص پراکندگی آنها را بهتر مینماید. مهمترین پلیمر مصرف کننده این ماده پلی وینپل کلراید است.
* مرکب چاپ: کربنات کلسیم امولسیونی می تواند در ساخت انواع مرکب چاپ استفاده شود. نوع ریز دانه آن برای این منظور کاربرد بیشتری دارد.
* صنایع آرایشی و بهداشتی: تولید کنندگان لوازم آرایشی و خمیر دندان از مصرف کنندگان کربنات کلسیم رسوبی هستند.
* مواد پاک کننده: در جلا دهنده و پاک کننده فلزات از کربنات کلسیم به عنوان عامل کمکی لخته ساز استفاده می شود.
* صنایع دارویی: در این صنعت از کربنات کلسیم بسیار مرغوب استفاده می شود. و باید با استانداردهای معتبر این صنعت مطابقت داشته باشد.  این ماده برای تهیه شربت و قرص ضد اسید، در ساخت آنتی بیوتیک جهت خنثی سازی و به عنوان کمک فیلتر، در قرصهای قابل حل به عنوان عامل حل کننده و استحکام بخش و در قرصهای کلسیم به عنوان عامل تأمین کلسیم مصرف می گردد.
* صنایع غذایی: کربنات کلسیم در صنایع غذایی به عنوان خنثی کننده اسیدیته مصرف می گردد و در ساخت آدامس نیز کاربرد دارد.
تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم در کارخانه پودر آروشا انجام و با قیمت مناسب به سراسر کشور ارسال می گردد . جهت سفارش و خرید انواع پودر کربنات کلسیم مورد نیاز، با کارشناسان فروش گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 73

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه