تولید سنگ دانه بندی موزائیک پلیمری | سنگ مصنوعی پلیمری

مسیر : صفحه اصلی / سنگ دانه بندی / تولید سنگ دانه بندی موزائیک پلیمری | سنگ مصنوعی پلیمری
5
(1)

موزائیک پلیمری در واقع نوعی بتن فوق متراکم می باشد که از روش پلیمریزاسیون ( رزین سنگ مصنوعی یا رزین پلیمری ) . لرزش روی سکوی ویبره ساخته می شود. سنگ دانه بندی یکی از مصالح مورد نیاز برای تولید موزائیک و سنگ مصنوعی پلیمری می باشد . تولید سنگ دانه بندی موزائیک پلیمری در حجم انبوه و عمده به صورت کاملا تخصصی در کارخانه سنگ دانه بندی آروشا انجام می پذیرد . شما می توانید از طریق این سایت سنگ دانه مورد نیاز جهت تولید موزائیک و سنگ پلیمری را خریداری نمائید .

تولید سنگ دانه بندی موزائیک پلیمری سنگ مصنوعی پلیمری

مصالح مورد نیاز برای تولید موزائیک پلیمری

به منظور تهیه ملات مورد نیاز برای تولید موزائیک یا سنگ مصنوعی پلیمری از مصالح زیر استفاده می شود :
سنگ دانه های طبیعی : سنگ دانه های طبیعی با توجه به نوع سنگ یا موزائیک پلیمری در نمره های مختلف تولید می شوند. استفاده از انواع سنگ دانه های مختلف برای تولید موزائیک پلیمری و سنگ مصنوعی پلیمری مجاز می باشد. همچنین استفاده از شن و ماسه در برخی از انواع مصنوعات پلیمری رواج دارد .
سیمان (خاکستری و سفید) : سیمان یکی از مصالح اصلی برای تولید موزائیک پلیمری می باشد . نوع سیمانی که دراین محصولات استفاده می گردد عموما” پرتلند و از تیپ 2 به بالا می باشد . بطور مرسوم از سیمان پرتلند تیپ دو که به وفور یافت می گردد استفاده می شود. توصیه اکید می شود از سیمان های پوزولانی به دلیل املاح آهکی استفاده نشود . وجود آهک کیفیت سنگ را کاهش می دهد .
رزینهای پلیمری : مهمترین ماده اولیه تولید سنگ مصنوعی و موزائیک پلیمری ” رزین پلیمری ” می باشد . رزین پلیمری کیفیت سنگ را از نظر مقاومت کششی و خمشی و فشاری تعیین می نماید . رزین حلقه زنجیری اطراف سایر مصالح سنگ مصنوعی ایجاد می کند و از گسست آنها بعد از سخت شدن جلوگیری می کند .

تولید رنگ برای موزائیک پلیمری سنگ پلیمری

رنگ : پیگمنت رنگی مورد استفاده برای رنگدهی به موزائیک و سنگ پلیمری از مواد معدنی میکرونیزه اکسید آهن می باشد. گروه صنعتی کارخانجات آروشا بزرگترین تامین کننده و تولید کننده اکسید آهن قرمز و گل ماشی زرد لیمونیت در ایران می باشد. بسیاری از تولید کنندگان موزائیک و سنگ مصنوعی پلیمری از مشتریان پیگمنت های رنگی آروشا می باشند.

خرید سنگ ریزه نماشسته کیسه ای در کرمان
>>

تولید سنگ دانه بندی موزائیک پلیمری سنگ پلیمری

تولید سنگ دانه بندی موزاییک پلیمری

بزرگترین مرکز تولید سنگ های دانه بندی جهت استفاده در مصارف صنعتی و ساختمانی کارخانه تولید سنگ دانه بندی آروشا می باشد. تولید سنگ دانه بندی موزائیک پلیمری به صورت کاملا تخصصی و با رعایت استاندارد مورد نیاز این صنعت در مجموعه آروشا انجام می گردد. از سنگ های دانه بندی در مصارفی از قبیل : اجرای نماشسته ، تولید موزائیک معمولی ، تولید واش بتن ، تولید کفپوش ، تزئین محوطه و حیاط استفاده می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه