حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

تولید اخرا گل ماشی تهران

از ابتدای زندگی بشر، مواد معدنی جای خود را در میان زندگی روزمره انسانها باز کرده و کارایی بسیاری از خود نشان داده اند. همانطور که اطلاع دارید، بسیاری از ظروف قدیمی از مواد معدنی ساخته می شده است. در نقاشی های بدست آمده نیز آثار استفاده از خاک رس و اکسید آهن دیده می شود. اخرا از ترکیب اکسید آهن و خاک رس و ماسه بوجود می آید که در رنگ های زرد، نارنجی و قرمز یا قهوه ای را پوشش می دهد. این ماده در حوزه های زیادی مورد بهره وری قرار نی گیرد و کاربرد بسیاری دارد. بهمین جهت تولید اخرا گل ماشی تهران توسط شرکت های بسیاری صورت می پذیرد و به فروش می رسد. بطور کل پودر اخرا قیمت پایینی داشته و ارزان می باشد. از اینرو صنعتگران تمایل زیادی جهت استفاده در فرایند های تولید نشان می دهند.

کارخانه اخرا گل ماشی

کارخانه اخرا گل ماشی ابوموسی

پودر اخرا با ظرفیت آهن سه و رنگ دهی بالا، گزینه مناسبی جهت بکارگیری در صنایع می باشد. بخصوص در رنگ سازی از این ماده طبیعی برای ساخت رنگ های دیگر نیز استفاده می گردد. بدین ترتیب از ترکیب گل ماشی با رنگ های دیگر، می توان رنگ کرم، استخوانی، گلبه ای، نسکافه ای، آجری و برخی رنگهای دیگر را بدست آورد. از طرفی مقاومت بالای حرارتی اخرا، موجب بهره وری در صنایعی همچون پلاستیک سازی و موزاییک سازی گشته است. از طرفی در صنایع کشتی سازی و با هوا فضا، از آن بعنوان ضد زنگ و عایق استفاده می نمایند. تولید اخرا گل ماشی تهران با بهره برداری از معادن ابوموسی توسط شرکت آروشا صورت می پذیرد.

بطور معمول معادن بسیاری در ایران وجود دارد که پودر اکسید آهن در آنجا یافت می شود. اما معادن ابوموسی و محلات از جمله معادنی هستند که کیفیت عالی داشته ودر صد خلوص بالایی را شامل می شوند. لازم بذکر است که هرچه اکسید آهن خالص تر باشد و ناخالصی کمتری را شامل گردد، رنگدهی بیشتری داشته و مقاومت خوبی را ارائه می دهد. بنابراین استخراج مواد اولیه از معدنهای معتبر و معروف، بالطبع تولید باکیفیتی را بهمراه خواهد داشت. بدین ترتیب پس از استفاده در صنایع، اثرات مخربی بر جای نخواهد گذاشت و مصرف کننده از خرید خود رضایت کامل خواهد داشت.

فروش اخرا

بزرگترین کارخانه تولید اخرا گل ماشی تهران

گروه صنعنی آروشا بزرگترین کارخانه تولید اخرا گل ماشی تهران را در اختیار داشته و از دستگاهها و ماشین آلات مدرن در کارخانه های خود استفاده می نماید. این امر موجب بهبود خط تولید شده و در نهایت محصول مرغوبتری حاصل می شود. از دیگر اقدامات شرکت آروشا، عرضه مستقیم و بدون واسطه تولیدات می باشد. بدین صورت باعث کاهش قیمت فروش زرد گل ماشی شده و محصولی اصل و خالص در اختیار متفاضیان قرار می دهد. لازم بذکر است که تولیدات عالی و ممتاز آروشا، مطابق با استاندارد های بین المللی صورت می پذیرد، بهمین جهت تولیدات خود را به کشور های دیگر نیز صادر می نماید.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش