بهترین پودر کربنات کلسیم با خلوص بالای 98 درصد

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / بهترین پودر کربنات کلسیم با خلوص بالای 98 درصد
4.9
(60)

بسیاری از صنایع جهت تولید محصول خود نیازمند کربنات کلسیم با خلوص بالا می باشند . آیا می دانید بهترین پودر کربنات کلسیم را از کجا باید تهیه نمائید . به منظور تولید کربنات کلسیم مرغوب شرایطی باید رعایت شود که در این مطلب به آنها مختصرا اشاره خواهیم کرد . با ما همراه باشید در ادامه این مطلب .

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

بهترین پودر کربنات کلسیم با خلوص بالای 98 درصد

 تولید بهترین پودر کربنات کلسیم

به منظور تولید کربنات کلسیم با کیفیت می بایست شرایطی فراهم گردد تا بتوان بهترین محصول را تولید و به مشتریان عرضه نمود . در ادامه به برخی از این شرایط اشاره می کنیم .

الف) سنگ کربنات کلسیم

همانطور که اطلاع دارید ماده اولیه برای تولید پودر کربنات کلسیم ” سنگ کربنات کلسیم ” می باشد . سنگ کربنات کلسیم از معادن مختلفی که دارای ذخایر بسیار زیادی می باشند ، استخراج می شود .
در معدن خردایش اولیه روی سنگ کربنات کلسیم انجام گرفته و به مقصد کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم روانه می شود . جهت تولید پودر کربنات کلسیم خالص می بایست سنگ های کربنات کلسیم با خلوص بالا تهیه شود .
طبق تجربیات سالیان متمادی مجموعه کارخانجات آروشا ، معادن مطرح کشور در حوزه کربنات کلسیم در طی سالیان گذشته در خصوص کیفیت و درجه خلوص فراز و نشیب هایی را سپری کرده اند . هر زمانی که معدن خروجی مطلوب سنگ کربنات کلسیم داشته است از آن خرید داشته ایم و در هر مرحله که کیفیت سنگ کاهش داشته است خرید از معادن دیگر در دستور کار قرار گرفته است. این نوع برخورد تیم مدیریت آروشا باعث شده است تا معادن خود نسبت به تامین سنگ با کیفیت مجموعه ما اقدام نموده و در مواقعی که امکان تامین ندارند از ارسال بار جلوگیری می نمایند.
میزان سابقه و تجربیات تیم فنی مجموعه آروشا به سطحی رسیده است که با پایش مستمر و مداوم کیفیت سنگ معادن نسبت به گزینش بهترین سنگ اقدام نموده و در برخی موارد سنگ معادن برگشت داده شده است .
برای تیم مدیریت کارخانه آروشا ، کیفیت محصول پودر میکرونیزه کربنات کلسیم از هر فاکتور دیگر از قبیل سود کوتاه مدت ، رضایت معدن سنگ کربنات کلسیم و … مهمتر می باشد . ما هرگز کیفیت محصول و شهرت برند آروشا را به خرید از معدن نزدیکتر بی کیفیت ترجیح نداده ایم و نخواهیم داد.

بهترین پودر کربنات کلسیم

ب ) تجهیزات تولید پودر کربنات کلسیم

ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده درمجموعه آروشا از بهترین نوع ممکن انتخاب و مورد استفاده قرار گرفته است. بواسطه حجم مشتریان و صادرات محصول ما نیازمند حفظ کیفیت محصول خود هستیم.
تولید بهترین پودر کربنات کلسیم ایران هدف اصلی ما می باشد. و به همین منظور تیم فنی تعمیر و نگهداری تجهیزات بواسطه بازخوردهای منظمی که از واحد کنترل کیفیت محصول دریافت می نمایند نسبت به تعمیر و تنظیم و بهبود فرآیند کاری تجهیزات و قطعات اقدام می کنند . فرآیند نگهداری تجهیزات و ماشین آلات مجموعه صنعتی آروشا از طریق کنترل و بازدید مستمر پیگیری می شود. دلیل کنترل مستمر و مداوم تجهیزات بخصوص با گزارشات واحد کنترل کیفیت چیست ؟
با کاهش کارایی و یا نقص در ماموریت یک قطعه یا قسمتی از تجهیزات در فرآیند تولید پودر کربنات کلسیم درصد کیفیت و دانه بندی محصول نهایی نیز دچار تغییراتی می شود . در واحدهای تولید کربنات کلسیم فاقد ساختار کنترل کیفیت و تعمیر و نگهداری تجهیزات این نکته مهم اصلا مدنظر قرار نمی گیرد . و با تغییر در تنظیمات قطعات مختلف ماشین آلات خط تولید ، کیفیت محصول خروجی با افت مواجه می گردد .

کارخانه تولید کربنات کلسیم مرغوب

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بزرگترین و مهمترین برند تولید کننده پودر کربنات کلسیم مورد عنایت مشتریان زیادی از داخل و خارج از کشور بوده است. رعایت ساختار تشکیلاتی و قوانین و استاندارد های تولید محصول با کیفیت ضمن افزایش کارایی و بهره وری شرکت ، رضایت مشتریان را در مراودات تجاری در پی داشته است . چشم انداز مجموعه ما استقرار و ادامه فعالیت بزرگترین مرکز تامین پودرهای میکرونیزه در سطح آسیا می باشد.
در این مسیر گام های بسیار عالی برداشته ایم و با لطف و عنایت خداوند مهربان و پشتیبانی مشتریان اندک مسیری تا هدف نهایی مجموعه باقی مانده است . اگر قصد دارید از علت اختلاف قیمت محصول کربنات کلسیم در کارخانه های مختلف مطلع شوید به مقاله : قیمت هر تن کربنات کلسیم ما مراجعه نمائید. چنانچه تمایل به کسب مشاوره و یا ثبت سفارش خرید بهترین پودر کربنات کلسیم ایران را دارید ، مدیران فروش مجموعه بیصبرانه منتظر ارتباط شما عزیزان می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه