آروشا پودر: تجربه بهترین بنتونیت کشاورزی با تضمین کیفیت

بنتونیت کشاورزی نوعی خاک رس می باشد که از گذشته تاکنون به عنوان ماده موثر در بسیاری از صنایع مورد توجه قرار گرفته است، بخش عمده این ترکیبات را عناصر همچون سدیم یا کلسیم و پتاسیم تشکیل می دهند و بر همین اساس تقسیم بندی آنها انجام می پذیرد.

بنتونیت کشاورزی

محاسن مصرف بنتونیت در کشاورزی

محاسن مصرف بنتونیت در صنعت کشاورزی بسیار زیاد است، این تولیدات با هدف صرفه جویی در مصرف آب در مناطق خشک و کم آب به بهره‌ برداری می ‌رسند چون این توانایی را دارند که ظرفیت جذب و نگهداری بالای آب را در گیاهان ایجاد نمایند.

بنتونیت به دلیل قابلیت تبادل کاتیونی باعث صرفه جویی در مصرف کود های شیمیایی و کشاورزی هم می شود و از آن طرف بازدهی استفاده از کود ها را چندین برابر می نماید، این ترکیب به افزایش و بهبود تولید در هر واحد سطح کمک کرده و سود بیشتری را برای کشاورزان به ارمغان می آورند.

این فرآورده معدنی با مبحوس کردن مواد ازته و آزاد کردن آنها به صورت تدریجی از سوزش ریشه گیاهان جلوگیری می نماید، بنتونیت بهره وری استفاده از کود های حیوانی را چندین برابر می ‌کند و از بوی نامطبوع آنها می کاهد، این فرآورده های معدنی سفید رنگ به دلیل ایجاد بستر مناسب، مورد استفاده در کشت های گلخانه ای و چمن هم هستند.

نمایندگی تولید بنتونیت عمده طبس
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

قیمت بنتونیت

مهمترین سوالی که در بازار خرید انواع بنتونیت برای خریدآران مطرح می ‌شود قیمت فروش این تولیدات است؟ از آنجایی که شرکت آروشا پودر جزو تولیدکنندگان اصلی این ترکیبات در ایران محسوب می گردد همواره تلاش می نماید که قیمت ‌های بسیار مناسبی را همراه با کیفیت بالا در اختیار خریداران عمده قرار دهد، از این رو می ‌توان قیمت بنتونیت را در این شرکت تولید کننده نسبت به قیمت آن در بازار مناسب تر دریافت کرد.

قیمت بنتونیت به موارد همچون نوسانات قیمت ارز هم وابسته می‌ باشد از این رو امکان ارائه قیمت ثابت برای این تولیدات توسط هیچ شرکتی وجود ندارد، اما شما مشتریان می توانید جهت دریافت لیست قیمت به روز این تولیدات با مشاورین ما ارتباط داشته باشید.

فروش بنتونیت

به‌ جرئت می ‌توان ادعا کرد تولید و فروش بنتونیت جزو تخصص های قابل توجهی اروشا پودر است، این کارخانه تولید کننده چندین معدن اختصاصی در سراسر کشور را در اختیار دارد و با استفاده مستقیم از آنها به تولید بنتونیت می ‌پردازند و این پارامتر یکی از مهمترین دلایل قیمت پایین تر این واحد تولیدکننده نسبت به شرکت های رقیب می باشد، در مجموعه آروشا پودر همچنین ماشین آلات پیشرفته و به روزی به کار گرفته می ‌شوند تا در نهایت فرآیند های تولیدی کاهش یافته و محصولات با حداقل قیمت ارائه شوند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 51

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت