استفاده از بنتونیت همدان در صنایع مختلف و نقش اساسی آن در تولید محصولات متنوع

4.9
(40)

بنتونیت همدان در انواع متفاوت جایگاه ویژه ای در صنایع دارد و هر یک از فعالان صنعتی با اهداف خاصی از این تولیدات بهره برداری می نمایند؛ بنتونیت در قیاس با دیگر فرآورده های معدنی از قیمت فروش مناسبی برخوردار می باشد.

بنتونیت همدان

کاربرد بنتونیت در کاغذ سازی

در صنعت کاغذ سازی رزین های وجود دارند که باعث مسدود شدن قطعات تجهیزات و ماشین آلات می شوند، بنتونیت با هدف حذف همین رزین ها در این صنعت، بسیار مهم می باشد؛ همچنین برای بهبود کارایی خمیر های کاغذ و تبدیل آنها به کاغذ های شفاف و با کیفیت از این فرآورده های معدنی استفاده می‌ شود، پودر های بنتونیت با هدف استفاده در صنعت کاغذ سازی حتماً باید دارای اندازه ذرات ریزی بوده و با رنگ سفید شفاف به بهره‌برداری برسند.

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

کاربرد بنتونیت در کشاورزی

بنتونیت در صنعت کشاورزی حکم یک ترکیب تبادل کننده یون را برعهده دارد و بهبود و تهویه خاک را فراهم می کند؛ بنتونیت ها میزان جذب آب در گیاهان و خاک های کشاورزی را چندین برابر کرده و از این طریق در صرفه جویی آب هم تاثیراتی دارند و معمولاً در مناطق خشک و کم آب از این تولیدات استفاده می ‌شود.

بنتونیت همچنین در صنعت کشاورزی می تواند در بهره برداری بهتر از کود های آلی و ارگانیک تاثیر داشته باشد و به همین دلیل تاکید زیادی به بهره برداری از آن در این صنعت مهم دیده می شود.

بسته بندی و فروش بنتونیت

پودر های میکرونیزه باریت مسلما باید دارای بسته بندی های مناسبی باشند تا در زمان حمل و نقل و انبارداری کیفیت خود را حفظ کرده و رضایت مشتریان را به ارمغان آورند؛ معمولاً بنتونیت ها در بسته بندی های کیسه ای پلیمری در وزن ‌های ۳۰ کیلوگرم و ۵۰  کیلوگرم یا در بسته‌بندی‌ های جامبوبگ هزار کیلوگرمی به بازار ارائه می شوند، البته امکان حمل فله ای این ترکیبات توسط ماشین های حمل مواد معدنی هم وجود دارد.

در بحث نگهداری بنتونیت ها باید بسته بندی ها در مجاورت یا تماس با رطوبت قرار نگیرند و مخازن یا کیسه های این ترکیبات باید در جایی باشد که خشک، خنک و دارای تهویه مناسب باشد.

این ترکیبات پایدار هستند و از نظر واکنش پذیری هم خطراتی برای آنها به ثبت نرسیده است، اما ممکن است در تماس با رطوبت حساس بوده و کیفیت اولیه خود را از دست بدهند؛ در هر صورت توجه به شرایط نگهداری و بسته بندی مناسب بنتونیت ها تاثیر زیادی در افزایش فروش این محصولات دارد و خریداران حتماً باید به این موارد توجه داشته باشند.

فروش عمده بنتونیت را با بسته بندی های ایده آل مجموعه صنعتی آروشا پودر در سال های اخیر فراهم کرده و شما مشتریان گرامی می توانید در ارتباط با این مجموعه خرید خود را انجام دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه