بنتونیت سفید از آروشا پودر: تولید کننده معتبر مواد پودری با کیفیت

بنتونیت سفید با نام تجاری بنتونیت کلسیمی هم شناخته شده است، این ترکیبات به واسطه داشتن توانایی جذب روغن در صنایع تصفیه روغن و موارد آرایشی و بهداشتی به مصرف می رسند.

بنتونیت سفید

بنتونیت پتاسیم

بنتونیت به صورت طبیعی با عناصر فلزی پیوند برقرار می کند و بر اساس نوع عناصری که در ساختار مولکولی این محصولات غالب هستند با نام های تجاری متفاوت به مصرف می‌ رسند، به عنوان مثال در بازار های تجاری انواع بنتونیت پتاسیمی معرفی می‌ گردند و به راحتی می‌ توان بر اساس نام تجاری این تولیدات به این موضوع پی برد که در ساختار مولکولی آنها عنصر پتاسیم، بیشتر از دیگر عناصر فلزی وجود دارد، این ترکیبات معمولاً با رنگ های سفید، کرم، صورتی و سبز قابل شناسایی هستند و به عنوان بهترین فرآورده های معدنی در صنایع خاصی به مصرف می رسند.

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

بنتونیت کلسیمی

بنتونیت کلسیمی نمونه دیگری از این فرآورده های معدنی است که عنصر اصلی تشکیل دهنده آن همان عنصر کلسیم می‌ باشد؛ این ترکیبات در تهیه غذای گرانوله دام و طیور به دلیل وجود همین عنصر کلسیم کاربرد های بسیار زیادی دارند.

بنتونیت های کلسیم دار با رنگ سفید بیشترین کاربرد را در صنایع به خود اختصاص می‌ دهند و از این تولیدات برای رنگبری برخی از محصولات و ترکیبات شیمیایی استفاده می گردد؛ این فرآورده های معدنی به صورت پودری جامد معرفی می گردند و این تولیدات دارای مش بندی های متنوعی هستند و بر اساس این ویژگی ها هم کاربرد های به خصوص تری از آن خود می نمایند.

خرید بهترین بنتونیت

خرید بهترین بنتونیت نیازمند دقت و تمرکز بسیار زیاد از سمت خریداران و متقاضیان این محصولات می باشد چون این ترکیبات به صورت پودری معرفی می شوند و امکان تقلب در زمان فروش آنها بسیار زیاد است و برخی از تولیدکنندگان که تنها دریافت سود از مشتریان برای آنها اهمیت دارد، محصولات بی کیفیت را با بهترین این فرآورده های معدنی مخلوط کرده و حتی قیمت محصول را پایین تر از قیمت کارخانه های تولید کننده اصلی ارائه می نمایند؛ پس خرید بهترین بنتونیت باید از معتبرترین کارخانه ها که دارای نام و نشان مشخص شده هستند انجام پذیرد.

شرکت آروشا پودر جزو شرکت های برتر تولید کننده فرآورده های معدنی در ایران است که می‌ تواند تمامی محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان را به صورت تضمینی ارائه نماید؛ در این مجموعه انواع این فرآورده های معدنی در بهترین کیفیت ها به صورت بسته بندی و فله ای قابل عرضه هستند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت