بنتونیت ایران: مرکز فروش تخصصی با قیمت اقتصادی

4.9
(50)

دسترسی به معادن بکر و اختصاصی بنتونیت ایران مهمترین دلیل موفقیت شرکت های تولید کننده و عرضه کننده این فرآورده ها در بازار های جهانی می باشد؛ در حال حاضر بنتونیت ایران در گرید های متنوع به مصرف می‌ رسد و متقاضیان زیادی در کشور های مختلف دارد.

بنتونیت ایران

معرفی معدن بنتونیت در ایران

مهمترین معادن بنتونیت برای استخراج خاک ها و کلوخه های با درجه خلوص بالا در استان های سمنان، اصفهان و خراسان واقع شده اند و به منظور تولید انواع بنتونیت فرآوری شده و سفارشی، کارخانه های بزرگ بنتونیت در محل هر معدن بنا شده ‌اند؛ این معادن دارای نمونه‌ های بنتونیت سدیم و بنتونیت کلسیم بوده و از ویژگی های مطلوب آنها می ‌توان به رنگ بندی های متنوع و جذاب و بسیار عالی اشاره کرد.

پودر های بنتونیت بعد از فرآوری و خردایش در کیسه‌ هایی با وزن های متعدد بسته بندی شده و برای مصرف مشتریان در مناطق مختلف ارسال می گردد و بخش زیادی از محصول تولید شده از معادن بنتونیت در ایران که دارای استاندارد های صنعت حفاری هستند به کشور های همسایه نظیر عراق، ترکمنستان و آذربایجان صادر می شوند.

مرکز تولید بنتونیت اکتیو همدان
>>

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

مشخصات بنتونیت صادراتی

در ادامه مبحث قبل می توان ادعا کرده که صادرات بنتونیت جزو زمینه‌ های ارزآوری در داخل ایران است و آن دسته از کارخانه هایی که به عنوان تولید کننده برتر در این زمینه آوازه دارند، باید بتوانند اقدام به فروش بنتونیت صادراتی با مشخصات مطلوب نمایند.

در حال حاضر بنتونیت برای استفاده در هر صنعتی مستلزم برخورداری از استاندارد های ویژه است و تولید کنندگان بنتونیت صادراتی باید تمامی این استاندارد ها را نقد و بررسی کرده و تولیداتی را باب میل خریداران ارائه نمایند.

قیمت بنتونیت صادراتی

همان طور که اشاره کردیم بنتونیت صادراتی باید بنا به درخواست مصرف کنندگان خارجی دارای استاندارد های گوناگونی باشد، در راستای این موضوع قیمت این ترکیبات به صورت کاملا تخصصی مشخص می گردد؛ به صورت خلاصه می ‌توان عنوان کرد قیمت بنتونیت صادراتی ایران در مقایسه با دیگر کشور ها مناسب اعلام می شود و دلیل این موضوع پارامتر های بسیار زیادی است که مهمترین آنها دسترسی به معادن بکر و اختصاصی برای استخراج مواد اولیه در این حیطه می باشد.

بعد از این مورد فعالیت کارخانه هایی که دارای خطوط تولیدی ویژه هستند نیز قابل توجه بوده و بر اساس بهره برداری از تکنولوژی های برتر، تولید این محصولات با حداقل هزینه ها به اتمام رسیده و امکان صادرات آنها به دیگر کشور ها وجود دارد؛ علاوه بر تمامی موارد گفته شده پایین بودن ارزش پول ملی ایران در مقایسه با دیگر کشور ها، فرصت های ایده آلی را برای صادرات این ترکیبات و همانند دیگر کالا ها فراهم کرده است، برای کسب اطلاعات بیشتر و یا صادرات انواع پودر بنتونیت با اروشا پودر ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه