تامین باریت اهواز با قیمت مناسب و ارسال سریع

مسیر : صفحه اصلی / باریت / تامین باریت اهواز با قیمت مناسب و ارسال سریع
4.9
(50)

باریت یک کانی فلزی است که دارای فرمول شیمیایی BaSO4 است که در سراسر جهان یافت می شود. باریت عمدتاً برای تولید رنگدانه سفید استفاده می شود. باریت همچنین در ساخت محصولات کاغذی، پلاستیکی و لاستیکی استفاده می شود. آروشا پودر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باریت در ایران است. باریت آروشا دارای کیفیت بالایی است و برای تولید رنگدانه سفید، محصولات کاغذی، پلاستیکی و لاستیکی مناسب بوده و با قیمت مناسب و ارسال سریع در دسترس است. قیمت باریت اهواز بسته به کیفیت، اندازه و تناژ خرید آن متفاوت است. باریت اهواز در حال حاضر دارای طرفداران بی شماری در دیگر کشور ها می باشد و شهرت جهانی این تولیدات به واسطه درجه خلوص بالا و تنوع در تولید به صورت مش بندی می باشد.

باریت اهواز

کاربرد عمده باریت

باریت در صنایع گوناگون به مصرف می‌ رسد و به دلیل فراوان بودن ذخایر معدنی این فرآورده ها در بیشتر نقاط جهان و همچنین ویژگی های خاص آنها روز به روز کاربرد های بیشتری نیز در صنایع برای آنها به ثبت می‌ رسد؛ این ترکیبات به عنوان پرکننده در تهیه گل حفاری، کاغذ های با کیفیت، کابل ها، پلاستیک ها، ساخت و پردازش کائچو و در صنعت رنگ سازی، سرامیک سازی، ساخت شیشه های شفاف به صورت عمده به بهره‌ برداری می ‌رسد و البته انتظار هر یک از مصرف کنندگان این محصولات، ایجاد تناسب این فرآورده ها با استاندارد های تعریف شده در خطوط تولیدی خود می باشد که تنها برخی از شرکت‌ های تولید کننده به این مورد توجه دارند.

لیست قیمت باریت سفید در شهرهای ایران
>>

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد مصرف باریت در گل حفاری

دلایل بهره برداری از پودر های میکرونیزه باریت در تهیه گل حفاری بسیار زیاد و قابل توجه می باشد، این فرآورده‌ ها نسبتاً نرم، تمیز، بی اثر و ارزان قیمت هستند و با وزن مخصوص بیش از ۴ گرم بر سانتی متر مکعب به بهره ‌برداری می‌ رسند.

این فراورده ها در چاه های عمیق که به روش چرخشی حفاری می شوند حدود ۴۰ درصد از مواد تشکیل دهنده گل حفاری را شامل می‌ شوند، شایان ذکر است که بدانید برای حفاری هر کیلومتر از چاه‌ های نفت و گاز حدود ۴۲۹ تن باریت مصرف می‌ شود و این نشان می‌ دهد که باید میزان تولید باریت با میزان مصرف آنها در این صنعت همخوانی لازم را در هر کشوری داشته باشد، در غیر این صورت با واردات سازی این ترکیبات ارز بی شماری از کشور های مصرف کننده خارج می شود؛ بهتر است بدانید این فرآورده ها برای خنک نگه داشتن و روان کردن ابزار های حفاری هم به بهره‌ برداری می‌ رسند چون دارای اندازه ذرات ریز و نرم می باشند.

بهترین شرکت تولید کننده باریت

بهترین شرکت تولید کننده باریت باید با اولویت قرار دادن دو پارامتر اصلی تمامی فعالیت های خود را به انجام برساند، این دو اولویت شامل کیفیت بالا و قیمت مناسب باریت می باشد و در صورتی کارخانه های تولید کننده می توانند به این هدف برسند که از خطوط تولیدی بهینه در تمامی مراحل تولید برخوردار باشند، همچنین بتواند با کنترل کیفیت محصولات را با درجه خلوص یکسان ارائه نمایند؛ طبق نظرسنجی از مشتریان انواع باریت در حال حاضر شرکت آروشا پودر جزو شرکت های تولید کننده برتر در این میان می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه