انواع کربنات کلسیم کارخانه آروشا

به منظور تامین پودر مورد نیاز صنایع مختلف ، تولید و فروش انواع کربنات کلسیم میکرونیزه توسط گروه صنعتی کارخانجات آروشا عملیاتی و اجرا شده است. صاحبان صنایع بواسطه نوع و استاندارد مدنظر از فیلرهای مختلف برای تولید محصول استفاده می نمایند . پودر کربنات کلسیم میکرونیزه سفید با درجه کیفیت A++ صرفا از طریق فرآیند خردایش و میکرونیزه نمودن سنگ کربنات کلسیم با درجه خلوص بالای 98 درصد به دست می آید .

انواع پودر کربنات کلسیم آروشا

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

پودر کربنات کلسیم یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CaCO3 است. عناصر درگیر عبارتند از: کلسیم (Ca) ، کربن (C) و اکسیژن (O). برای تهیه پودر کربنات کلسیم انواع سنگ کربنات کلسیم برای انتخاب وجود دارد. نوع سنگ کربنات کلسیم بسته به کاربرد نهایی باید انتخاب شود. مصرف کنندگان نهایی که نیاز به غلظت کلسیم بالایی دارند ، به مواد اولیه با غلظت بیشتری کلسیم نیاز دارند. رنگ ها و پرکننده هایی که به رنگ زمینه سفید نیاز دارند ، به سنگ کربنات کلسیم سفید احتیاج دارند.

کربنات کلسیم خوب یک پرکننده مشخص در بسیاری از صنایع است . پودر کربنات کلسیم میکرونیزه را می توان در رنگهای مبتنی بر آب ، رنگهای مبتنی بر حلال ، رنگهای محافظ ، جوهرهای چاپی ، چسبها و درزگیرها و همچنین در صنعت لاستیک استفاده نمود. اطمینان از اندازه ذرات میکرونی به صورت یکدست و با فراوانی بالا بسیار مهم است. زیرا بر کیفیت محصول نهایی تولید شده در صنایع مختلف تأثیر می گذارد. انحراف در یکنواختی اندازه ذرات در کربنات کلسیم می تواند بر کیفیت تأثیر منفی بگذارد.

یک خبر خوب برای شما
تولید کربنات کلسیم خلوص بالا

کربنات کلسیم مرغوب

چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که از کربنات کلسیم فوق العاده بالا استفاده می کنید؟ تنها راه اطمینان از خرید کربنات کلسیم با کیفیت بالا ، آزمایش پودر در برابر مشخصات دلخواه مدنظر است. این فرآیند آزمایش فقط در یک آزمایشگاه با تجربه و مجهز انجام می شود. تست مواد روی کف دست یا از طریق عکس در مش های مختلف به شما نمایشی دقیق از پخش خلوص مواد را نشان نمی دهد. ممکن است پودر کربنات کلسیم که به شما ارائه می شود با مش ادعا شده فروشنده مطابقت نداشته باشد. لذا خرید از مراکز تولید پودر کربنات کلسیم معتبر توصیه می شود .

کربنات کلسیم کاغذسازی

کربنات کلسیم به طور گسترده ای در کارخانه کاغذ به عنوان ماده پرکننده مورد استفاده قرار می گیرد. افزایش تقاضا برای کاغذهای روشن تر و حجیم تر عامل اصلی ترجیح کربنات کلسیم در صنعت کاغذ است. کربنات کلسیم به دلیل درخشندگی بالا و ویژگی های پراکندگی نور ، مورد توجه صنعت کاغذسازی در سراسر جهان است.
و از آن به عنوان یک پرکننده ارزان قیمت برای تهیه کاغذهای مات و روشن استفاده می شود. پرکننده در دستگاه های خیس کننده کاغذ استفاده می شود و پرکننده کربنات کلسیم باعث می شود کاغذ روشن و یکدست شود.

یک خبر خوب برای شما
شرکت عرضه پودر کربنات کلسیم رسوبی

هر دو نوع کربنات کلسیم ، یعنی کربنات کلسیم خاک (GCC) و کربنات کلسیم رسوب شده (PCC) در صنایع کاغذ استفاده می شوند. کربنات کلسیم معدنی GCC در فرآیند تهیه کاغذهای بدون چربی از جنس قلیایی استفاده می شود. میزان روشنایی در کربنات کلسیم معدنی  86٪ -95٪ است. کربنات کلسیم رسوبی PCC نسبت به GCC در کارخانجات کاغذ ارجحیت دارد، زیرا خاصیت براقیت و کدورت بیشتری را برای کاغذ فراهم می کند، و میزان روشنایی PCC را٪ 90-97٪ نشان می دهد.
PCC مقرون به صرفه ترین ماده معدنی برای تولید کاغذ و مقوا با کیفیت بالا از طریق جایگزینی خمیر چوب گران قیمت ، مواد افزودنی یا سایر مواد معدنی است.

انواع پودر کربنات کلسیم آروشا

کارخانه تولید کربنات کلسیم معدنی

بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم معدنی در ایران توسط مجموعه کارخانجات آروشا احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه ، بهترین نوع پودر کربنات کلسیم مورد نظر خود را ثبت سفارش نمائید. ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

 

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش