تولید کننده آهک هیدراته صنعتی اصفهان با کیفیت برتر

آهک هیدراته صنعتی اصفهان محصولی برای استفاده در صنایع مختلف و مشاغل متنوع می باشد چون تولید این ترکیبات در مقیاس های صنعتی بر مبنای تجهیزات مدرن و پیشرفته و با مشخصات از پیش تعیین شده انجام می پذیرد و احتمالا محصول قابل قبولی برای تمامی صنعتگران از خروجی دستگاه ها تحویل گرفته می شود.

آهک هیدراته صنعتی اصفهان

روش صنعتی ساخت آهک هیدراته

در مقیاس صنعتی بعد از استخراج سنگ های معدنی، آنها را داخل بونکر ها می ریزند و در زیر این دستگاه‌ ها سیستم هایی به نام فیلر وجود دارند که باعث هدایت سنگ ها به داخل سنگ شکن های فکی می ‌شوند، در این مرحله سنگ ها به قطر های ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر تبدیل می شود و در نهایت تسمه نقاله هایی که از پایین به سمت بالا در حال حرکت هستند سنگ های خرد شده را به دستگاه‌ های دیگری منتقل می نمایند.

در بونکر دوم تقریباً تمامی مراحل اول طی می‌ شود اما نتیجه آن خارج شدن سنگ هایی با قطر های کوچک تر می باشد، در این مرحله با وارد شدن تسمه نقاله ها، سنگ ها و خاک ها از یکدیگر کاملاً جدا می شوند، سپس مواد باقی مانده به کمک دستگاه های دیگری که دارای دریچه های هیدرولیکی هستند به کوره های پخت آهک منتقل می‌ شوند.

پودر آهک شیمیایی برای تصفیه خانه ها
>>

دور تا دور کوره های پخت را مشعل های فرا گرفتند که می توانند حرارتی یکنواختی را به تمامی مواد اعمال نمایند و بر اساس همین مورد کیفیت آهک هیدراته خروجی افزایش پیدا می کند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

آهک هیدراته در راه و ساختمان سازی

آهک هیدراته از زمان های دور جزو ملزومات صنعت ساختمان سازی بوده است، به عنوان مثال از این ترکیبات در بخش ‌های از تخت جمشید و دیگر بنا های تاریخی برای شفته ریزی استفاده شده است؛ همان طور که اشاره شد فراوانی سنگ های آهک در استفاده های آن نقش اساسی دارند اما ویژگی های جزئی تر اهک هیدراته باعث شده است که استفاده از آن در صنعت ساخت و ساز ضروری به نظر برسد چرا که این تولیدات در تهیه مصالح ساختمانی همچون سیمان مصرف می شوند و استحکام بنا ها را افزایش می دهند.

خاصیت ضد آب بودن آهک هم در این صنعت قابل توجه می باشد و برای پی ریزی دیوار های کوتاه، این تولیدات گزینه ایده آلی هستند.

خرید آهک هیدراته از آروشا پودر

آهک هیدراته یک محصول فراوری شده به روش های صنعتی می باشد؛ فراوانی و گستردگی کاربرد ها، این ترکیبات را به پر استفاده ترین مواد صنعتی تبدیل کرده است به همین دلیل ما در آروشا پودر به صورت روزانه چندین تن از این تولیدات را با کیفیت عالی ارائه می نماییم و مفتخریم اعلام داریم آماده خدمت رسانی به تمامی مشتریان این محصولات در سراسر کشور هستیم؛ برای خرید بهترین آهک هیدراته از آروشا پودر اقدام نمایید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 60

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت