سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / نمایندگی فروش

نمایندگی فروش

نمایندگی فروش محصولات تولید شده توسط گروه بازرگانی آروشا به واحدهای فروش مصالح ساختمانی ، صنعتی و کشاورزی با شرایطی که در ذیل تقدیم خواهد شد امکان پذیر می باشد .

نمایندگی محصولات آروشا

نمایندگی فروش محصولات بازرگانی آروشا و شرایط اخذ نمایندگی

واحدهای خرده فروش انواع پودر سنگ در سطح استانها می توانند با رعایت شرایط ذیل نسبت به فعالیت عامل فروش محصولات اقدام نمایند:

۱- فروش محصولات به قیمت رقابتی و مناسب به نمایندگان محترم تا ۵ مرتبه نخست خرید آنها  و در تناژ مدنظر همانند سایر مشتریان جدید خواهد بود .

۲- پس از اعتبار سنجی و  تبدیل شدن به مشتری دائم ، قیمت محصولات با تخفیف مناسب جهت افزایش حاشیه سود نمایندگان محترم ، به ایشان ارائه خواهد شد.

۳- نمایندگان محترم گروه بازرگانی آروشا مطابق مفاد قرارداد منعقد شده با ایشان متعهد خواهند شد محصولات را با همان کیفیت و استاندارد که از کارخانه پودر سنگ آروشا تحویل گرفته اند به مشتریان خود عرضه نمایند .

۴- معرفی مشتریان منطقه ای محصولات آروشا به نمایندگای هایی که تعامل بیشتری با سازمان مرکزی آروشا داشته باشند امکان پذیر می باشد . این امکان ویژه مجموعه تولیدی ما ، رونق بیشتر و افزایش فروش نمایندگی های محترم را نیز در بر خواهد داشت .

۵- خط مشی و مسیر اصلی فعالیت گروه بازرگانی آروشا ، رضایت مشتریان با ارائه یک محصول با کیفیت و استاندارد می باشد . عزیزانی که از این خط مشی عبور نمایند ، امکان ادامه همکاری با ایشان را نخواهیم داشت .

جهت اخذ نمایندگی فروش انواع پودر سنگ درخواست کتبی خود را با درج مشخصات کامل مسئول ، شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت ، شماره فکس ، آدرس دقیق ، نوع محصولات مورد درخواست ، میزان محصول مورد نیاز در ماه را به کارشناسان فروش آروشا ارسال فرمائید .

 

گروه بازرگانی آروشا

قم -بزرگراه قم به سلفچگان- نرسیده به مرکز معاینه فنی

کارشناس فروش : مهندس رحیمی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۷۵۱۶۷۵۹
شماره موبایل: ۰۹۱۹۰۵۰۴۵۰۴
آی دی تلگرام  : rahimi_99@
پست الکترونیکی:powdersang@gmail.com
کانال تلگرام