پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها

مشتریان محترمی که از مجموعه کارخانجات آروشا بار خود را خریداری می نمایند در خصوص حمل بار به نکات ذیل عنایت فرمایند :

در صورتی که مجموعه تولیدی صنعتی شما دارای وسیله حمل بار می باشد در مرحله اول از توانمندی مجموعه خود بهره مند شوید . در غیر اینصورت تا حد مقدور و امکان بار خود را به باربری های مجاز (مبدا یا مقصد ) بسپارید . توصیه می گردد وسیله حمل بار دارای بارنامه و بیمه نامه بار معتبر باشد .

 

معرفی گروهها و کانال های تلگرامی حمل بار سراسری

با عنایت به تقاضای مشتریان برای حمل ارزان تر بار ، در ذیل کانال مادر حاوی لینک تمامی گروهها و کانال های تلگرامی اعلام بار کشوری که رانندگان وسایل حمل بار نیز در آن حضور دارند معرفی می گردد .
برخی مواقع بار شما ممکن است در مسیر برگشت یک راننده به شهر خود باشد و راننده مذکور بتواند با قیمت به مراتب پایین تر ، حمل بار را بپذیرد.
جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی تمامی لینک کانال ها و گروههای تلگرامی اعلام بار کشوری بر روی شکل زیر کلیک کنید.

https://t.me/barabaad

https://t.me/barabaad

شماره تماس چند باربری شهر قم

در این بخش شماره تلفن چند باربری شهر قم را به اطلاع شما می رسانیم . مشتریان محترم مجموعه کارخانجات آروشا در صورت تمایل می توانند جهت هماهنگی انتقال بار به مقصد مدنظر ، با این شرکت های باربری تماس حاصل نمایند.

باربری ایران رو                     تلفن تماس : ۰۲۵۳۷۲۲۱۸۴۹

باربری فرهنگ قم (نیسان)       تلفن تماس : ۰۲۵۳۳۳۴۲۰۰۶       ۰۲۵۳۳۳۴۲۰۰۷    ۰۲۵۳۳۳۳۴۲۳۰۲

قصر بار قم                          تلفن تماس : ۰۲۵۳۶۶۴۶۰۳۸

 

نکات مهم :

  1. هماهنگی و هزینه حمل بار، با مشتریان محترم می باشد لذا مسئولیت و رعایت نکات قانونی برعهده مشتریان است.
  2. برای حمل بارهای بالای ۲۴ تن و بسته بندی کیسه ای از تریلی لبه دار ترجیحا لبه کوتاه استفاده گردد. تریلی کمپرسی برای حمل اینگونه بارها هماهنگ نشود.
  3. مسئولیت محتوی منتشر شده در کانال و گروه های تلگرامی فوق الذکر با مدیران آنها می باشد و مجموعه  آروشا هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد . و معرفی فوق الذکر با عنایت به تقاضای مکرر مشتریان گرامی صورت پذیرفته است .
  4. از عزیزانی که به صورت گذری از سایت ما بازدید دارند تقاضا می شود جهت حمل بار خود با مجموعه ما تماس حاصل نفرمایند . گروه ما در زمینه تولید انواع پودر میکرونیزه معدنی فعالیت می نمایند و یک مجموعه باربری برای ارائه خدمت به این دسته از عزیزان نمی باشد.

 

 

 

کانال تلگرام