سلام امروز پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ می باشد. مقدم شما را گرامی می داریم.
سرخط خبرها

مشتریان محترمی که از مجموعه کارخانجات آروشا بار خود را خریداری می نمایند در خصوص حمل بار به نکات ذیل عنایت فرمایند :

در صورتی که مجموعه تولیدی صنعتی شما دارای وسیله حمل بار می باشد در مرحله اول از توانمندی مجموعه خود بهره مند شوید . در غیر اینصورت تا حد مقدور و امکان بار خود را به باربری های مجاز (مبدا یا مقصد ) بسپارید . توصیه می گردد وسیله حمل بار دارای بارنامه و بیمه نامه بار معتبر باشد .

 

معرفی گروهها و کانال های تلگرامی حمل بار سراسری

با عنایت به تقاضای مشتریان برای حمل ارزان تر بار ، در ذیل کانال مادر حاوی لینک تمامی گروهها و کانال های تلگرامی اعلام بار کشوری که رانندگان وسایل حمل بار نیز در آن حضور دارند معرفی می گردد .
برخی مواقع بار شما ممکن است در مسیر برگشت یک راننده به شهر خود باشد و راننده مذکور بتواند با قیمت به مراتب پایین تر ، حمل بار را بپذیرد.
جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی تمامی لینک کانال ها و گروههای تلگرامی اعلام بار کشوری بر روی شکل زیر کلیک کنید.

https://t.me/barabaad

https://t.me/barabaad

شماره تماس چند باربری شهر قم

در این بخش شماره تلفن چند باربری شهر قم را به اطلاع شما می رسانیم . مشتریان محترم مجموعه کارخانجات آروشا در صورت تمایل می توانند جهت هماهنگی انتقال بار به مقصد مدنظر ، با این شرکت های باربری تماس حاصل نمایند.

باربری ایران رو                     تلفن تماس : ۰۲۵۳۷۲۲۱۸۴۹

باربری فرهنگ قم (نیسان)       تلفن تماس : ۰۲۵۳۳۳۴۲۰۰۶       ۰۲۵۳۳۳۴۲۰۰۷    ۰۲۵۳۳۳۳۴۲۳۰۲

قصر بار قم                          تلفن تماس : ۰۲۵۳۶۶۴۶۰۳۸

 

نکات مهم :

  1. هماهنگی و هزینه حمل بار، با مشتریان محترم می باشد لذا مسئولیت و رعایت نکات قانونی برعهده مشتریان است.
  2. برای حمل بارهای بالای ۲۴ تن و بسته بندی کیسه ای از تریلی لبه دار ترجیحا لبه کوتاه استفاده گردد. تریلی کمپرسی برای حمل اینگونه بارها هماهنگ نشود.
  3. مسئولیت محتوی منتشر شده در کانال و گروه های تلگرامی فوق الذکر با مدیران آنها می باشد و مجموعه  آروشا هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد . و معرفی فوق الذکر با عنایت به تقاضای مکرر مشتریان گرامی صورت پذیرفته است .
  4. از عزیزانی که به صورت گذری از سایت ما بازدید دارند تقاضا می شود جهت حمل بار خود با مجموعه ما تماس حاصل نفرمایند . گروه ما در زمینه تولید انواع پودر میکرونیزه معدنی فعالیت می نمایند و یک مجموعه باربری برای ارائه خدمت به این دسته از عزیزان نمی باشد.

 

 

 

بزرگنمایی
کانال تلگرام