سلام امروز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ می باشد. مقدم شما را گرامی می داریم.
سرخط خبرها
خانه / کربنات کلسیم / سفارش پودر کربنات کلسیم کوت شده

سفارش پودر کربنات کلسیم کوت شده

سفارش پودر کربنات کلسیم کوت شده به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. در واقع این محصول همان کربنات کلسیم ساده می باشد که با لایه نازک از اسید استئاریک پوشش داده شده است و از آن با این عنوان در سطح بازار یاد می کنند. این اسید از نوع اسید های چرب بوده است که در این زمینه به کار برده می شود.

سفارش پودر کربنات کلسیم کوت شده

کربنات کلسیم کوتد چگونه تولید می شود؟

در واقع کربنات کلسیم کوتد یکی از مواد سنگی استخراج شده از معادن مورد نظر بوده است که بعد از خارج شدن از معادن بر روی این مواد فرآیندهای را صورت می دهند. مواد مورد نظر از معادن با درصد خلوص ۹۵ استخراج می شوند. برای این که بتوان این سنگ ها را قابل استفاده کرد باید از تجهیزات روز دنیا در این زمینه استفاده نمود.

کربنات کلسیم در انواع صنایع با فرمت پودر به کار برده می شود. هر چه قدر میزان ریزی این پودر بیشتر بوده باشد نشان دهنده کیفیت بالای پودر کربنات کلسیم کوتد بوده است. مشتریان در موقع خرید به این مسئله بیشتر توجه می کنند.

برای تولید کردن کربنات کلسیم کوتد از ماشین آلات جدید به جای تجهیزات سنتی استفاده می کنند. مزیت استفاده کردن از تجهیزات تولیدی کربنات کلسیم کوتد به این صورت بوده است که:

  1. کیفیت پودر کربنات کلسیم کوتد افزایش پیدا می کند.
  2. پودر مورد نظر با سرعت عمل بیشتری تولید می شود.
  3. در مصرف انرژِی صرفه جویی می شود.
  4. در هزینه های تولید پودر نیز صرفه جویی به عمل می آید.
دیدن این مطلب
معتبرترین مرکز فروش پودر کربنات کلسیم به قیمت عمده

بعد از این که سنگ های کربنات کلسیم کوتد از معدن خارج شد توسط دستگاه های مربوطه به کارخانه مورد نظر خود انتقال داده می شوند در کارخانه این توده های سنگ توسط دستگاه سنگ شکن به قطعات ریزتری تبدیل و سپس با تجهیزات دیگر آسیاب می شوند.

از این مرحله به بعد تفاوت خط تولید کربنات کلسیم کوتد معمولی با سوپر این پودر مشخص می شود. برای تولید نوع معمولی کربنات کلسیم از دستگاه سپراتور جهت سایش استفاده می کنند. 

فروش کربنات کلسیم کوت شده دلیجان

فروش کربنات کلسیم کوت شده دلیجان بهتر است که به صورت بدون واسطه صورت گیرد در این روش مواد معدنی مورد نظر با قیمت مناسبی تهیه می شوند. کربنات کلسیم دلیجان یکی از برندهای موجود در سطح کشور بوده است. که در انواع بسته بندی های برای خرید در نمایندگی های موجود می باشد.

موارد مصرف پودر کلسیم کربنات کوت شده شامل صنایع شیمیایی، صنایع پتروشیمی، صنایع پلیمر، صنعت پزشکی و داروسازی و رنگ و رزین به کار برده می شود تا محصولات با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

بزرگنمایی

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام